X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اینجا همه چیز درهمه

آموزش خط چشم


 آموزش با عکس بدون آرایش چشم شروع شده است. اصولا زمان ایده آل برای کشیدن خط چشم پس از زدن سایه و قبل از ریمل است

طریقه خط کشیدن خط چشم بال دار

مرحله 1: به گزارش پرشین وی آموزش با عکس بدون آرایش چشم شروع شده است. اصولا زمان ایده آل برای کشیدن خط چشم پس از زدن سایه و قبل از ریمل است.(البته در تصویر برای بهتر بودن عکس از ریمل جلوتر استفاده شده ولی زدن خط چشم بدون ریمل بسیار راحت تر است، چرا که مژه ها جلودستتان را نمی گیرد.) اگر پلک های شما مستعد چرب شدن هستند، به پلک ها پودر زده و پایه سایه چشم را بزنید.

مرحله 2: بررسی کنید که از کجا بال را می خواهید بکشید. از مژه های پایین به عنوان مرجع استفاده کنید. در عکس 2 می توانید فلش را ببینید که از مژه های پایینی به صورت اریب به سمت بیرون کشیده شده است. همانند آن است که تقریبا بخواهید خط مژه پایینی را بسط دهید.

 مرحله 3: با نوک خط چشم در حالی که با انتهای خط مژه بالایی تماس داشته باشد یک خط نازک اریب (45 درجه) به سمت بالا بکشید.

 

طریقه خط کشیدن خط چشم بال دار

 مرحله 4: اکنون در حالی که یک چشم خود را بسته اید (چشمی که درحال کشیدن خط چشم هستید) انگشت اشاره خود را (اگردست راست هستید انگشت اشاره دست چپ) بر روی استخوان ابرو گذاشته و کمی پلک خود را به سمت بالا بکشید تا پوست کمی سفت شود. با دست دیگر از بالای بال شروع کنید، یک خط صاف که در وسط مژه به انتها می رسد بکشید. تصور کنید یک خط کش نامرئی از انتهای بال وجود دارد که به وسط خط مژه متصل می شود. شما می خواهید رد آن خط کش نامرئی را دنبال کنید.

مرحله 5: اکنون داخل خط را همانند عکس پر کنید.

 

طریقه خط کشیدن خط چشم بال دار

 مرحله 6: تمام چیزی که اکنون باقی می ماند، ادامه دادن خط چشم تا انتهای خط مژه است. به گزارش پرشین وی بستگی به خودتان دارد که می خواهید خط ضخیم یا نازک باشد. در عکس از خط نازک برای کشیدن بقیه خط استفاده شده است.

نکات بیشتر: در صورت نیاز به پاک کردن لبه های خراب شده می توانید از یک قلم کوچک آغشته به شیر پاک کن و یا کانسیلر برای محو کردن آن استفاده کنید. با این روش می توانید مدل های متنوع تری نیز تجربه کنید، برای مثال بال بلندتر، منحنی یا به صوت زاویه دار بلند گاهی نیز می توانید مژه مصنوعی را از وسط نصف کرده و نیمی از آن را به قسمت بیرونی آن بزنید تا بال بلندتر دیده شود.

 

طریقه خط کشیدن خط چشم بال دار

 تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین ویدر زیر 5 نکته در راز زیبایی ستاره ها را برای شما می نویسیم که می توانید در تمام مدت تابستان آنها را در خاطر داشته و به کار ببرید


5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

در زیر 5 نکته در راز زیبایی ستاره ها را برای شما می نویسیم که می توانید در تمام مدت تابستان آنها را در خاطر داشته و به کار ببرید:

 1. اما استون

 

5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

 این بازیگر هرگز بدون زدن کرم ضد آفتاب حداقل 45 SPF از خانه بیرون نمی رود. در نتیجه همیشه در تمام طول تابستان صورتی شفاف و زیبا دارد.

 2. کتی پری

 

5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

 دیگر از هیچ کس پوشیده نیست که کتی پری یکی از هواداران هنر ناخن است. او همیشه بسیار به مانیکور و پدیکور خود توجه می کند و به اندازه ناخن های دستش از ناخن های پایش نیز مراقبت می کند.

 3. ریحانا

 

5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

 

این خواننده مشهور برای داشتن موهای درخشان و سالم بر روی ماسک های موی مرطوب کننده قسم می خورد. همچنین از وسایل استایل حرارتی نظیر اتو مو و سشوار که می تواند صدمه زیادی به مو بزند اجتناب می کند.

 4. جنیفر آنیستون

 

5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

 

لازم نیست که از چندین نوع محصول آرایشی گران قیمت استفاده کنید، راز جنیفر آنیستون بسیار ساده و کم خرج است! هر روز صبح او به صورتش آب سرد پاشیده و سپس از روی پوستش قطعه یخ عبور می دهد تا قرمزی و سیاهی دورچشم را از بین ببرد.

5. کیم کارداشیان

 

5 راز نهفته در زیبایی ستاره های مشهور

 

کیم از مراقبت از لبهایش نیز غافل نیست و همیشه از نرم کننده لب با SPF 15 بر روی لبهایش استفاده می کند ولی ما اغلب محافظت لب ها در برابر آفتاب فراموش را فراموش می کنیم.

 2 روش از بین بردن باکتری های قلم آرایشی +راهنمای تصویری


برس و قلم های آرایشی را تمیز نگاه دارید تا از باکتری و دیگر آسیب های مضر دور بمانید.به این موضوع به عنوان یکی از اصول بهداشتی پایه نگاه کنید

2 روش از بین بردن باکتری های قلم آرایشی

این آموزش چندان هیجان انگیز نیست ولی بسیار مهم است! زیرا باید برس و قلم های آرایشی را تمیز نگاه دارید تا از باکتری و دیگر آسیب های مضر دور بمانید. به این موضوع به عنوان یکی از اصول بهداشتی پایه نگاه کنید.

به گزارش پرشین وی برای برس هایی که روزانه از آنها استفاده می کنید (و با دیگران سهیم نمی شوید)حداقل یک بار در هفته و اگر خیلی به آرایش علاقه دارید و مرتب استفاده می کنید دو بار در هفته شستشو لازم دارد.

بسته به محدودیت های زمانی و دلخواه خودتان دو روش وجود دارد تا قلم های آرایشی را به خوبی تمیز کنید. روش سنگین (برای کسانی که می خواهند به صورت حرفه ای و فوری با پاک کننده قوی میکروب ها را از بین ببرند.) و روش ملایم (برای کسانی که زمان بیشتری داشته و ترجیح می دهند آن را ساده انجام دهند.)


روش اول


 1. شوینده مورد نظر خود را انتخاب کرده و ابتدا با قلم های پودر و کرم استفاده کنید چرا که مواد بیشتری روی آنها باقی مانده و نیازمند توجه زیادی است. مستقیم به روی سر برس اسپری کرده تا موهای آن کاملا آغشته شود.

 2. سر برس را بر روی یک حوله کاغذی یا دستمال کاغذی عقب و جلو بکشید تا همه مواد خارج شود.

 3. به روی دیگر قلم ها نظیر قلم لب، چشم و ابرو نیز اسپری کنید.

 4. آنها را نیز مانند قبل بر روی دستمال عقب و جلو بکشید . توجه می کنید که این بار قلم ها سریعتر از قلم اول تمیز می شوند.

 

2 روش از بین بردن باکتری های قلم آرایشی


 روش دوم


 1. یک قاشق غذاخوری شامپو گیاهی بچه را در یک کاسه کوچک ریخته و سپس آب گرم به آن اضافه کنید.در یک آن همه قلم های آرایشی خود را در آن فرو ببرید، پرشین وی نوشت به آرامی آنها را به ته کاسه بکشید تا مواد از آن ها جدا شود.

 2. پس از شستشو بگذارید به مدت 5 الی 10 ثانیه در آب غوطه ور شوند ، نه بیشتر نه کمتر.

 3. سپس یک به یک آنها را زیر آب سرد گرفته تا آنها را آبکشی کنید.

 4. در صورت لزوم موهای قلم را بین انگشتانتان فشار دهید تا دوباره به شکل اصلی خود برگردند.

 

 2 روش از بین بردن باکتری های قلم آرایشی


 نکاتی درمورد خشک کردن برس و قلم ها


 شما نباید به شکل ایستاده آنها را خشک کنید ، چرا که آب به داخل چسب داخل آن نفوذکرده و در طول زمان از هم باز شده و وقتی آنها را به صورت می زنید موهای آن جدا می شود. بنابراین یا آنها را به شکل مسطح قرار داده تا خشک شوند و یا به صورت ایده آل دو مرحله زیر را انجام دهید.

 1.یک حوله یا حوله کاغذی یا دستمال سفره را برداشته ، آن را سه بار بپیچید تا کوچکتر شده و یک تا ایجاد شود قلم بزرگ را زیر آن قرار دهید تا یک حالت الاکلنگ ایجاد کنید.

 2. هر کدام از قلم ها را روی این الاکلنگ قرار دهید به طوری که سر قلم به سمت پایین باشد ، البته طوری که سر قلم به دستمال برخورد نکند. البته این تعادل بسیار ساده تر از آن که فکر می کنید ایجاد می شود! بگذارید چند ساعت همان طور بماند تا کاملا خشک شود.

 

 2 روش از بین بردن باکتری های قلم آرایشی

 تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی


آرایش روز اریکا، مرحله 1: او از یک سایه ارغوانی روشن و براق(1) برای پلک هایش استفاده کرده است.\nمرحله 2: سپس از یک سایه رنگ روشن(2)بر روی خطوط صورت، بالای استخوان ابرو و گوشه های چشمش استفاده کرده است.\n\n

سه روش آرایش روز فوری برای خانم های پرمشغله

آرایش روز اریکا

پرشین وی : مرحله 1: او از یک سایه ارغوانی روشن و براق(1) برای پلک هایش استفاده کرده است.

مرحله 2: سپس از یک سایه رنگ روشن(2) بر روی خطوط صورت، بالای استخوان ابرو و گوشه های چشمش استفاده کرده است.

مرحله 3: او آرایش خود را با یک خط چشم قهوه ای، ریمل و کمی از رژگونه صورتی (3) کامل کرده است.

سه روش آرایش روز فوری برای خانم های پرمشغله


آرایش روز جنی

مرحله 1: بعد از استفاده از یک کرم پودر معمولی او یک رژگونه صورتی (1) به گزارش پرشین وی بر روی برآمدگی گونه اش به کار برده است.

مرحله 2: سپس از یک سایه بژ روشن (2) بر روی پلک هایش استفاده کرده و آن را در قسمت استخوان ابرو ترکیب کرده است.

مرحله 3: او از یک سایه رز طلایی (3) در زوایای صورت و همین طور قسمت زیرین مژه های پایین استفاده کرده است.

مرحله 4: جنی کمی خط چشم قهوه ای و ریمل زده و با یک برق لب رنگ رز آرایش خود را تمام کرده است.

سه روش آرایش روز فوری برای خانم های پرمشغله


آرایش روز زوزانا

مرحله 1: بعد از کرم پودر معمولی ، زوزانا کانسیلر (1) به دور چشمانش زده است.

مرحله 2: سپس از یک پودرپایه رنگ بدن (2) بر روی پلک هایش استفاده کرده است.

مرحله 3: او سپس از یک کرم هایلایت کننده (3) و روشن کننده (4) بر روی گونه هایش استفاده کرده است.

مرحله 4: زوزانا کمی رنگ هلویی در قسمت گونه و چشم هایش به کار برده است.

مرحله 5: او آرایش خود را با یک برق لب صورتی کمرنگ (6) به اتمام رسانده است.

سه روش آرایش روز فوری برای خانم های پرمشغله

 

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی


از دست آزاد خود استفاده کرده و موهایتان را به کناری بزنید، در حدی که تنها کمی از مرکز سر دورتر باشد، با دست دیگر یک سنجاق سر مویی را به صورت عمودی از پایین به بالا بزنید

مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

مرحله 1

به گزارش پرشین وی از دست آزاد خود استفاده کرده و موهایتان را به کناری بزنید، در حدی که تنها کمی از مرکز سر دورتر باشد، با دست دیگر یک سنجاق سر مویی را به صورت عمودی از پایین به بالا بزنید.

 

 مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

 مرحله 2

دوباره از پایین به بالا کار کرده و یک ردیف سنجاق سر مویی را به صورت عمودی بزنید در عین حال که از یکدیگر عبور کننند تا موها محکم تر نگه داشته شود و کار با آخرین سنجاق که از بالا به پایین قرار می گیرد تمام کنید.

 

 مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

 مرحله 3 

با یک دست تمام موها را جمع کرده و به گزارش پرشین وی محکم بپیچید و به بالا ببرید.

 

 مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

 مرحله 4

در پایه پیچ یک سنجاق مویی را به صورت افقی بزنید ، این سنجاق را به صورت متقاطع با سنجاق های عمودی بزنید تا مدل مو را حفظ کنند.

 

 مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

 مرحله 5

انتهای آن را مرتب کرده و بگذارید آزادانه باز باشد. به آرامی اسپری مو زده تا مدل مو را ثابت نگه دارد.

 مدل موی پیچ فرانسوی در 5 مرحله

 

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)