آمار ماشین های عجیب - اینجا همه چیز درهمه
X
تبلیغات
رایتل

اینجا همه چیز درهمه

ماشین های عجیب

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌

خودروها و وسایل نقلیه با دکوراسیون عجیب و غریب!


ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌

 

خودروها و وسایل نقلیه ای که به طرزی دیوانه وار شکل داده شده اند.
چه چیزی یک نفر را وادار میکند تا دکوراسیون خودروی خود را تغییر دهد؟ گاهی اوقات یک موقعیت خاص، گاهی اوقات بازاریابی و فروش خودرو، و گاهی اوقات تنها جلب توجه دیگران موجب میشود تا شخص دکوراسیون خودروی خود را تغییر دهد.
ما بر آن نیستیم تا به نقاشی و رنگ کردن خودرو بپردازیم یا به بدنه اتومبیل طرحی جدید بدهیم...بعضی خودروی خود را با دوربین،بعضی با لاستیکهای کهنه یا حتی با خز می پوشانند. به عنوان مثال میتوانید شماره 13 را مشاهده کنید که در آن خودروها به طرزی دیوانه وار شکل داده شده اند.

 


خودروی دوربینی
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


این تنها گوگل نیست که از خودروهای در حال حرکت در خیابانها، از زوایای مختلف عکس برداری می- کند. در حقیقت افتخار این کاردر ابتدا نصیب خودروی دوربینی شد.
خودروی دوربینی،خودرویی نیست که دوربینهای فانتزی در بالای آن با 360 درجه قرار گرفته باشند، بلکه برای پوشاندن آن از بیش از 2700 دوربین استفاده شده.هارولد بلانکِ عکاس، این پروژه را از سال 1975 آغاز کرد و خودروی خود را با ده ها و سپس با هزاران دوربین سالم پوشاند.
اجزای این دوربینها کامل هستند و به استفاده ی تنها بخشی از آنها بسنده نشده است، دکوراسیون اصلی این خودرو انتزاعی و دارای طرحی رسمی است که تنها تنوع به کار برده شده لبخندی است در بالای آن که بیننده به سختی می تواند به آن پی ببرد.

 


تلفن خودرو

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


شکل خودرورا فقط با یک لبخند یا طرحهای بامزه نمی توان تغییر داد،بلکه برای این کار میتوان به عامل بسیار مهمی که موجب می شود دنیا به چرخش خود ادامه دهد،متوسل شد: تبلیغات.
هاوارد داویس صاحب شرکت مخابراتی داتل،برای اینکه با رفیق شفیقش، بازاریاب خودآ«تلمانآ» به توافق برسد تلفن خودرو را به وجود آورد.
این خودرویی که در ظاهر همچون سوسک ناشناخته سال 1975است (اگر چه باور کردنش آسان نیست) مجوز تردد در خیابان را دارد.شیشه رنگ شده جلوی اتومبیل همانند صفحه شماره های تلفن است که به راننده اجازه می دهد از طریق آن بیرون اتومبیل را به خوبی ببیند.
تنها در صورتی می توانید اتومبیل خود را به شکل یک تلفن در بیاورید که برای بوق آن صدای زنگ تلفن در نظر بگیرید.


 


خودروی لاستیکی
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


وقتی شما سوار چنین خودروی درنده خویی هستید،هیچ کس جرات اینکه به شما چپ نگاه کند را نخواهد داشت.
وقتی از عقب خودروی لاستیکی، که از تکه های لاستیک برای ساخت آن استفاده شده، نگاه کنید این حس به شما دست می دهد که همین حالا در کنارتان یک کتاب مقدس قرار دارد.
دندانهای تیز، شرارت بارو مرگ بارش، و دم بلندش آن را همچون غولی جلوه می دهد که قادر است هر خودرویی که در سر راهش قرار می گیرد را درسته قورت بدهد.
طراحان این خودروی لاستیکی، دانشجویان هنر دانشگاه کانزاس هستند. گویی آنها به منظور زهر چشم گرفتن و تهدید کردن داوران مسابقه دست به چنین اقدامی زده اند تا آنها را مجبور کنند تسلیم شوند و آنان را برنده مسابقه ی آ«نمایش هنری خودروآ» ی سال گذشته نابراسکا، اعلام کنند.


 


خودروی خرگوشی


طراحان این خودرو خیلی راحت می توانستند با قرار دادن دو گوش احمقانه خرگوشی صورتی در بالای خودرو به کار خود خاتمه دهند،ولی شاید حقیقتا از مواد ژنتیکی به هم چسبیده استفاده کرده باشند تا به این خودرو با موهای فراوان دست پیدا کرده باشند.
خودروی خرگوشی، کاملا(حتی برف پاک کن و قالپاقها) از خز پوشیده شده ، دو گوش بزرگ نرم در بالای آن قرار داده شده، حتی سبیلها هم فراموش نشده.
اگر خرگوشی که در طبیعت است را ندیده بودیم،انتظار داشتیم این خودروی خرگوشی وسط جاده جست و خیز کند و بالا و پایین بپرد.


 


خودروی رنگی رنگی

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


شاید مناسبتر باشد به جای قرار دادن این خودرو در دسته آ«دکوراسیون خودروهاآ» آنرا در گروه آ«خودرو های ژیگولآ» قرار دهیم.خودروی رنگی رنگی به رئیس جاگوار تعلق داشته سپس به یک دفترچه یادداشت اداری تبدیل گردید که کارکنان در وقت ناهار، خود را با صفحات این دفترچه می پوشاندند تا از ریختن غذا روی لباسشان جلوگیری کنند.
به نظر شما آ«والتآ» دقیقا چه کاری انجام میداد که در خور آن باشد؟ شاید قطعات دستگاه ماشین دوخت شخص دیگری را با استفاده از ژلاتین به هم می چسباند و سرهم بندی میکرد.

 


طاووس خودرو
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


اگر نمی توانید از پس خرید خودروی گران قیمتی چون Lamborghini برآیید تا جلب توجه کنید وچشم همگان را از حدقه به درآورید اصلا نگران نشوید، راه دیگری جلوی پایتان می گذاریم.
مطمئنا کمترین فایده تماشای آ«سیاره حیواناتآ» آموختن این نکته بوده که:در دنیای حیوانات طاووس فاحشه ایست که بیش از دیگران جلب توجه می کند.
طاووس خودرو با در اختیار داشتن پرهای رنگی می تواند، رنگهای شما را واقعی و زنده جلوه دهد.با قرار دادن سر طاووس روی کاپوت ماشین به عنوان تزیین و پر ودمهای بزرگ و وسیع می توانید مطمئن باشید که همه چشمها به خودروی شما خیره می مانند.(آیا برای جلب توجه راه بهتری هم وجود دارد؟)


 


سبزه خودرو
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


اگر چه این خودرو در حقیقت با خزه پوشانده شده و موجب به وجود آمدن امید و آرزوها می شود، آنقدر هم که به نظر می رسد سبز نیست.البته این خودرو در مقایسه با دیگر خودروهای موجود در جاده ها که هر چه سوخت صرفشان کنی باز هم کم است،مصرف سوخت پایینی دارد.
و مطمئنا شما را به این فکر می اندازد که اگر تصمیمات هوشمندانه وعاقلانه تری بگیرید، سیاره سرسبزتر و زیباتری خواهید داشت.
شاید این خودرو آنقدر توجه شما را به خود جلب کند که فراموش کنید ممکن است روزی روزگاری یک خودرو با شکل و ترکیب یک کوسه ماهی بیریخت و بی قواره شما را زیر چرخهای خود به هلاکت برساند.


 


خودرو با شکل و ترکیب یک کوسه ماهی بی ریخت و بی قواره
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


اگر به دلیل حمل انواع کالاها و تیر تخته ها از داشتن یک کامیون شیک و سالم محرومید،شما یکی از همین خودروها، با شکل و ترکیب یک کوسه ماهی بی ریخت و بی قواره که همچون خر علیل است را دارا هستید.
خوب حالا که چنین فرصت خوبی در اختیارتان قرار گرفته، چرا آستین بالا نمی زنید و دست به کار نمی شوید؟ بیایید خودروی درب و داغون خود را به شکل ترس برانگیزترین جانوری که به ذهنتان میرسد، در بیاورید.
سپس آن را به جاده ها برده تا به جای ترساندن تعداد کمی از شناگران عابران بسیاری را وحشت زده کنید.
این خودرو که طراح آن هنرمندی به نام Patrick Amiot است بعد از Hummer مخوف ترین خودرو شناخته شده .

 


اتوبوس ابولهول بزرگ
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


حقیقتا برای ارج نهادن به یک اثر تاریخی، اتوبوس ابولهول بزرگ بیش از هر خودروی دیگری با هر دکوراسیونی به توجه نیاز دارد.
این خودرو که پس از مجسمه ابوالهول بزرگ Giza که اثری از بینی در آن یافت نمی شد،شکل گرفت و با افتخار در جاده ها رخ نمایاند،درست همانگونه که سنگ عظیمی در دل کویری پهناور به خود می -بالد.

 


واگن ایستگاه ساحلی
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


قاب های چوبی معمولی و پیش پا افتاده را به فراموشی بسپارید.این واگن با زمینه ایستگاه ساحلی،
به وسیله اجسام شناور چوبی و واقعی موجود در ساحل به این شکل در آمده....به جز شن و ماسه،
از صدف های حلزونی و دیگر اجسام دریایی نیز استفاده شده.
حتی در شیشه های عقب این اتومبیل به جای تورهای دریایی از اجسام اقیانوسی جدید استفاده شده.
جالب اینجاست که این اتومبیل قبل از ساحل جرسی یا هر ساحل دیگری شکل گرفته. در همه جای این اتومبیل از سرنگ و شیشه خورده استفاده شده است.

 


خودرو مار
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


اگر موهای یکدست و صاف پشت سرتان ، اگر پوشیدن لباس با رنگ تند، و اگر لهجه عجیب و غریبتان در نمایاندن شما به عنوان شخصی تنفربرانگیز کافی نبوده، رانندگی کردن پشت این خودرو را به شما توصیه می کنیم.
اگر حتی این هم کم است، کمی صبر کنید!باز هم می توانیم شما را در دست یافتن به مقصودتان کمک کنیم!
خودرو مار با مارهای بسیاری پوشانده شده(آیا فکر می کنید همه آنها غیر واقعی هستند؟) وبرای تجهیزات دوربینی آن 3500 دلار هزینه شده...در آخر می توانید این معامله تجاری خودروتان را ثبت کنید/تجارتی با قرض و بدهی های سرسام آور.

 


خودرو با پیام سیاسی
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


وجود تعداد کمی برچسب روی سپر اتومبیلتان به دنیا این امکان را می دهد تا بداند شما تا چه حد آدم کوته فکری هستید،اگر هم متوجه این موضوع باشید که پرچم هایتان را بالای اتومبیلتان به اهتزاز در آورده اید،هیچ کس به چرندیات شما گوش نخواهد داد.
اگر حتی موفق به خواندن این پیامها هم بشویم باید بگویم که آنها به اندازه مسائل داغ، مثل مجازات اعدام نمی توانند به زور به کسی تحمیل شوند.(اتومبیلی در بیرون وجود دارد که بالای آن صندلی اعدام الکتریکی قرار گرفته که اعدام را تحمیل می کند.)
این خودرو با پیام سیاسیش اصرار دارد این قضیه را متوجه شما کند که"استعمال دخانیات نسبت به فاشیسم ضرر و زیان کمتری دارد!"

 


گیتار موتور سیکلت
ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌


گیتار موتور سیکلت می تواند قطرات اشک را از چشم کسانی که آرزو دارند روزی موسیقی دان عاشقی شوند و دل به جاده ی بی انتها بسپارند و راه سفردر پیش گیرند،جاری سازد.
Ray Nelson اولین کسی است که در سال1981 به ساختن گیتار خودرو در سَن ژوسه در گاراژش مبادرت ورزید ،که از آن پس در کانال اکتشافات قرار داده شد و شاید باورش مشکل باشد که کشور موسیقی نیز به او برای ساخت این خودرو جایزه اهدا کرد. او اظهار داشت که این تنها گیتاری است که با آن سراسر ایالات متحده آمریکا را رانندگی کرده است.

ErrooorTM.CoM| گروه اینترنتی ایران ویج ( ارور سابق )‌
کسب درآمد
کا دی آپلود