آمار سوال جوابهای ارایشی - اینجا همه چیز درهمه
X
تبلیغات
رایتل

اینجا همه چیز درهمه

سوال جوابهای ارایشی

سوال جوابهای ارایشی

سوال۱-من جوشای زیر پوستی دارم که امانم رو در اورده , دکتر هم رفتم اما همش قرص میدن یا الکل های طبی و من هم زیاد تمایل ندارم , یکی بهم پیشنهاد داد پماد بتامتازن بزنم که اونم جواب نداد ,بخاطر همین جوشا مجبور شدم از شکلات که عاشقشم کناره گیری کنم اما نمیدونم چرا خوب نمیشم

جواب۱- فشیال کردن یا همان پاکسازی پوست ماهی یکبار و اکسفولیت کردن هفته ای یک بار کمک میکند تا جوشهای زیر پوستی را تمیز کند. ولی یک گفته انگلیسی میگه you are what you eat.شاید توجه کردن به چیزی که میخورید یکی از مهمترین روشهای مواظبت از پوست و سلامت فرد باشد.

سوال۲-ممنون از مطالب خوبتون
من موهای پرپشتی داشتم که به خاطر موخوره دچار مشکل شدیدی شدن میخواستم خواهش کنم من رو راهنمایی کنید
و یک خواهش دیگه ممکنه مدلهای ساده تر درست کردن جلوی مو رو آموزش بدید .من به خاطر حالت پذیری بد موهام با درست کردن جلوشون مشکل دارم.

جواب۲- موخوره اولین راه مبارزه با اون اینه که ماهی و یا هر ۴ تا۶ هفته حتما یک کم از نوک موهای خود را کوتاه کنید. موهای خود را وقتی که خیس هستند شانه نکنید. و از کاندیشنر در نوک موهای خود استفاده کنید. از ماسکهای مو استفاده کنید و موهای خود را نرم کننده بزنید.

سلام دوست عزیز واز وبلاگ بسیار زیبا و اموزندتون لذت بردم .موفق باشی .راستی یه سوال .برای پر پشت کردن موهام باید چیکار کنم .موهام خیلی نازک هستند .شامپو پن تن خوبه ؟

سوال۳-می شه بگید وکس کردن  یعنی چی؟ نشنیدم تا به حال

جواب۳- وکس در واقع همان اپیلاسیون است. که موم هم در ایران نامیده میشود.

بنام خدا

با سلام من برای اولین بار است که از وبلاگتان بازدید می کنم و تاحدود زیادی مطالب آن را خواندم راهنمائی های مفیدی کرده بودید در زمینه مسائل آرایش . من ومادرم سئوالی از محضرتان داشتیم که یکی از آنها درباره پاسخی است که درسایت خودتان به یک بازدید کننده داید که هم سئوال خودم است و هم سئوال مادرم و بسیار کمک بزرگی به من کرده اید که اگر این پاسخها را بفرستید و راهنمایی کنید .

1- در زمینه استفاده از کانسیلر آیا باید روی کرم پودر آن را استفاده کرد یا زیر کرم پودر برای روشن کردن سیاهی دورچشم ؟دروبلاگتان خانمی که کک و مک داشتند سئوال کردند که برای پوشانیدن آن ، و شما در جواب گفتید که در زیر کرم پودر کانسیلر را استفاده کنند و پخش نکنند .حال سئوال این است که اگر درزیر کرم پودرکانسیلررا پخش نکنند ولی هنگامی که کرم پودر را استفاده می کنیم مجبوریم آن را پخش کنیم و آنها (کانسیلر) نیز به خودی خود پخش می شود .”من منظور شما را درک نمی کنم ” لطفا کمی توضیح دهید. و آیا روی کانسیلر هم باید از پودر فیکساتور یا پنکک استفاده کرد یا خیر؟ و در مورد استفاده ازمداد چشم در سایتتان گفتید “ به کمک مداد قهوه ای و یا خاکستری و یا حتی سیاه زیر چشم خط بکشید و به کمک اسماجر و یا برسهای مخصوص ارایشی ان را بلند کنید و طوری که طبیعی دیده شود نه مثل یک خط ممتدببخشید اسما جر چیست و آیا می شود مداد چشم را بلند کرد (ببخشید متوجه نشدم چون مبتدی هستم ) “به کمک یک برس ماسکارای تمیز ابرو های خود را به بالا شانه کنید و اگر ژل ابرو دارید استفاده کنید. آیا روی ابرویی که ژل ابرو زدیم می توانیم مداد ابرو یا تتوی موقت برای مرتب کردن رنگ ابرو استفاده کرد و یا اول باید ژل ابرو را زد بعد برروی آن رنگ تتو یا مداد بزنیم ؟

2- کرم پودر معدنی آیا رنگهای مختلف دارد و در ایران می توان پیدا کرد و چه مارکی از آن خوب است چون من خیلی به فروشگاههای لوازم آرایش سر نمی زنم .و اینکه آیا زیر این کرم پودر معدنی می توان کرم مرطوب کننده و یا ضد آفتاب استفاده کرد و روی آن از کانسیلرها. و قدرت پوشانندگی آن زیاد و خوب است ؟

3- این سئوال برای مادرم است ایشان میخواهند موهای سرشان را مشکی پرکلاغی بکنند ولی از آنجاییکه آرایشگران معتقدند که رنگ ابرو باید حداقل 2 درجه روشن تر از رنگ موهای سر باشد و ایشان نمی خواهند ابروهایشان را قهوه ای تیره بکنند میخواستم سئوال کنم که با ترکیب چه رنگهایی یا با چه شماره رنگ و مارکی می توان رنگ ابروی ایشان را نوک مدادی روشن مایل به خاکستری کرد که کمی هم به مشکی همخوانی داشته باشد ولی تیره نباشد

4- من درعکسهای آرایش عربی میبینم که زیرابرو را صدفی و نقره ای و طلائی می کنند ولی من وقتی زیر ابرویم این رنگها را میزنم پلکهایم پف آلود و خواب آلود نشان می دهد آیا باید استفاده نکنم و یا روش استفاده من غلط است؟و من میخواهم لنز رنگی آریشی تهیه کنم (البته از چشم پزشک خریداری میکنم ) آیا شما می توانید طبیعی ترین رنگ لنز و بهترین مارک که درآن این رنگ لنز است را معرفی کنید؟

- و در پایان مادر من از رنگ مو برای رنگ ابروهایشان استفاده می کند و اکسیدان آن را کم می ریزد آیا این روش اشکالی دارد و اگر با این روش می توان ابرو را رنگ کرد از چه شماره رنگی و چه رنگی برای ساختن رنگ نوک مدادی مایل به خاکستری می توان استفاده کرد .و ابروهایی که سفید شده خوب رنگ بگیرند؟ و بنظر شما رنگ موی مشکی پر کلاغی با پوست برنزه قشنگتر است با پوست سفید (کرم پودر سفید استفاده کنیم یا کرم پودر برنز)

بی نهایت سپاسگزار می شوم که مرا راهنمایی کنید و به ایمیلم پاسخ بدهید چون آرایشگران مختلف جوابهای متفاوتی می دهند؟

جواب۱- ببینید آرایش کردن مثل نقاشی کردن است. هر نقاشی روش کار خود ا دارد. شما میتوانید هر جور که راحت هستید کار کنید. مثلا اول کانسیلر بزنید و بعد فوندیشن بزنید و بعدد فکر کنید جایی پوشش کامل ندارید و دوباره ککانسیلر را استفاده کنید . این کار را تکرار کنید تا از کارتان راضی بشید. فوندشن بالا قرار میگیره چون رنگ آن با پوست شما همخوانی دارد نه کانسیلر ها . کانسیلر ها یا تیره هستند و یا روشن و یا سبز و بنفش. کانسیلر ها غلیظ هستند و به راحتی پخش نمیشوند.

اسماجر برسهای کامپکت هستند که مثل ابر های فشرده دیده میشوند.

ژل ابرو را بالای همه کار هایی که با ابرو انجام داده اید استفاده کنید. ژل ابرو با ابرو ساده هم خوب دیده میشود. این کمک میکند که ابرو مرتب دیده شود.

۲- مواد معدنی در رنگ های مختلف یافت میشود که برند های مختلفی از ان در مارکت وجود دارد مثل داوینچی امریکایی و یا لوریال فرانسه. زیر این فوندشین میتوانید از کرم های ضد افتاب و دیگر و همچنین کانسیلر استفاده کنید.

۳-                                          

برای اینکه رنگ شرابی شما روی موی هایلایت شده شما یکدست دربیاید اول باید رنگ قرمزی که موی هایلایت شده شما از دست داده است را به مو پس بدهید بعد انرا رنگ مورد دلخواه خود رنگ کنید. یعنی اگر بخواهید شرابی کنید رنگ قرمز خالی را اول روی هایلایت ها بزنید و بعد بلافاصله رنگ ۵.۵ را روی مو بزنید.  بعد از ۲۰ دقیقه با اسپره اب مو را خیس کنید و مو را ماساژ دهید و مطمعن بشید که همه موها رنگ گرفته است. و در انتها موها را کاندیشنر بزنید. بعضی موقع ها ممکن است نیاز باشد دوبار ان کار را بکنید البته در عرض ۲ ماه تا موها یکدست بشود.

کسب درآمد
کا دی آپلود